MANAŽER STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Jste komunikativní osobnost, která má zkušenost s vedením lidí? Máte praxi ve výrobní společnosti v oblasti nákupu alespoň 3 roky? Angličtinu ovládáte slovem a písmem a jste v ni schopni vést obchodní jednání? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost hledá nového kolegu na pracovní pozici MANAŽER STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení týmu
  • řízení a koordinace práce na oddělení strategického nákupu
  • zodpovědnost za plnění finančních plánů oddělení
  • vyhledávání možnosti úspor
  • udržování dobrýách vztahů s dodavateli
  • řešení vzniklým problémů

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo technického zaměření
  • praxi z výrobní společnosti
  • praxi v nákupu min. 3 roky
  • zkušenost s vedením lidí
  • pokřočilou znalost anglického jazyka
  • aktivního a flexibilního člověka

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v zahraniční společnosti
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • příplatek na dopravu
    místo výkonu práce: Vysočina