SPECIALISTA LOGISTICKÝCH PROCESŮ s AJ PRAHA

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v oblasti nastavování logistických procesů? Mluvíte plynně anglicky nebo německy? Jste komunikativní osoba s procesním a analytickým myšlením, která chce dále rozvíjet své znalosti a dovednosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní rostoucí obchodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA LOGISTICKÝCH PROCESŮ s AJ PRAHA (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nastavování logistických a skladových procesů
  • řízení nastavených procesů v rámci ČR/SK
  • optimalizace aktuálně využívaných procesů
  • úzká spolupráce s vedoucími skladu
  • příprava školení pro pracovníky skladu
  • komunikace s dopravci
  • nastavování a kontrola interních postupů
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč společností
  • osobní návštěvy skladů
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost logistický a skladových procesů podmínkou
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • řidičský průkaz sk. B – ochotu cestovat
  • komunikativnost, analytické myšlení, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavou příležitost v úspěšné mezinárodní společnosti
  • mzdu dle zkušeností včetně ročních bonusů
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • firemní akce
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu: Praha 5