ELEKTRONIK - MODELÁŘ

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti s osazováním základních desek? Pájení vám nedělá problém? Zajímají vás novinky ve světě automobilů? Pak neváhejte a zašlete mi váš životopis. Významný evropský výrobce elektotechnických součástek hledá novou posilu do týmu na pozici: ELEKTRONIK - MODELÁŘ (32-35.000)

Pracovní náplň

  • osazování elektrických komponentů
  • pájení plošných spojů na prototypových deskách
  • spolupráce na jednodušších kontolních přípravcích
  • kontrola funkčnosti prototypů po elektronické stránce

Co požadujeme?

  • SŠ v oboru elektrotechniky
  • rozvinutou schopnost pájení
  • znalost PLC - výhodou
  • znalost programování v C+ nebo C++ - výhodou

Co nabízíme?

  • práci v menším kolektivu
  • rozvoj odborných i jazykových znalostí
  • profesní růst
  • práci v čistém pracovním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.