ADMINISTRÁTOR PRODEJE S NJ

mzdové ohodnocení

Blansko

Jste administrativně zručný a komunikativní člověk? Nedělá Vám problém vyřídit objednávku? Mluvíte plynně německým jazykem? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ADMINISTRÁTOR PRODEJE S NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • přijímání objednávek a poptávek od zákazníků
  • zadávání dat do informačního systému
  • potvrzování možných termínů dodání
  • kontrola správnosti cen, slev, paletového množství
  • koordinace činností s ostatními odděleními firmy
  • včasná a řádná fakturace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • výbornou znalost německého jazyka
  • středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • praxe vítána
  • znalost Microsoft Office
  • časovou flexibilitu
  • ochotu cestovat
  • aktivní přístup k práci
  • řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook
  • vzdělávací kurzy, školení
  • příspěvek na vzdělání
  • závodní stravování
  • kafetérie
  • firemní akce
  • možnost zahraničních pracovních cest
  • místo výkonu práce: okres Blansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.