CNC PROGRAMÁTOR - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Haló, haló! Jsi absolvent strojírenského oboru se zájmem o programování? Nebo jsi operátor CNC a máš chuť profesně vyrůst? Tak na co čekáš? Pošli mi svůj životopis! Významný evropský výrobce elektotechnických součástek hledá novou posilu do týmu na pozici: CNC PROGRAMÁTOR - JUNIOR (30-35.000)

Pracovní náplň

  • programování řídícího systému Heidenhein
  • úprava a tvorba programů pro CNC stroje
  • spolupráce s obsluhou CNC, oddělením konstrukce a technologie
  • čtení strojírenských výkresů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - strojírenství
  • chuť se učit novým věcem
  • orientaci ve strojírenských výkresech
  • znalost programování CNC - výhodou

Co nabízíme?

  • rozvoj odborných i jazykových znalostí
  • profesní růst
  • práci v menším kolektivu
  • práci v čistém pracovním prostředí
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.