KOORDINÁTOR/PLÁNOVAČ LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

27000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Je logistika obor, ve kterém se chcete realizovat? Máte rád/a nové výzvy a komunikace v anglickém jazyce vám nedělá problém? Rádi byste pracovali pro úspěšnou mezinárodní společnost? Pak neváhejte zaslat Váš životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: KOORDINÁTOR/PLÁNOVAČ LOGISTIKY (27 000 - 36 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kapacitní plánování, plánování RM
  • Zajištění nákupu zboží
  • Správa skladového hospodářství
  • Zajišťování optimalizace dopravy
  • Spolupráce s výrobním oddělením
  • Zpracování inventur, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti logistiky, plánování
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace)
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
  • Výborné komunikačními schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • 5 dní dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Jazykové vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Velké Meziříčí