JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Jsi zapálený do programování a umíš používat databáze? Upřednostňuješ neformální pracovní prostředí a volnější pracovní dobu? Chceš si zvolit sám technologie, se kterými budeš pracovat? Pak nám určitě pošli svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj webového operačního systému na platformě Node.js
  • Vývoj aplikací z oblastí CRM, ERP, DMS, CMS aj.
  • Rozšiřování a údržba objektového modelu
  • Návrh řešení, práce na frontendu i backendu
  • Podpora databází

Co požadujeme?

  • Zkušenost s jazykem JavaScript
  • Znalost webového vývoje
  • Praxe s relačními databázemi a jazykem SQL
  • Schopnost logicky uvažovat

Co nabízíme?

  • Nestereotypní práci, která je vidět!
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nejmodernější technologie
  • Zdarma občerstvení na pracovišti a stravenky
  • 4x ročně teambuildingové akce

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.