DEVELOPMENT TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi ve vedení vývoje v C# a smysl pro detail či spolehlivost pro Vás nejsou vágními pojmy? Lákalo by Vás podílet se na aktivitách v automatizaci průmyslu s prvky R&D a pracovat s nejmodernějšími technologiemi z oblasti strojového učení a počítačového vidění? Tak neváhejte a odpovězte ještě dnes! Development TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • Vedení týmu vývojářů, organizace práce a kontrola výsledků
  • Účast na vývojových aktivitách týmu
  • Přebírání projektu od obchodních zástupců, specifikace zákaznických požadavků a technických možností
  • Rozpracovávání projektu na dílčí úkoly, aplikace vývoje metodou Scrum
  • Sledování a vylepšování nastavených procesů a metodik
  • Dokumentace práce během vývoje

Co požadujeme?

  • Praxi s vývojem v C# .NET
    Zkušenosti s vedením SW týmu alespoň 3 roky
  • Orientaci ve správné architektuře SW a automatizovaném testování
  • Znalost AJ na komunikační úrovni
  • Analytické myšlení, organizační a argumentační schopnosti

Co nabízíme?

  • Pravidelný růst mzdy a bonusy za kvalitně odvedenou práci
  • Možnost skutečně se zapojit do rozhodovacích procesů a reálně ovlivnit podobu a funkčnost celého systému
  • Rozvoj v oblastech dle osobních preferencí
  • Praxi s nejmodernějšími technologiemi
    - Pracovní prostředí podporující kreativitu - relax zóna, kolárna, firemní ovoce a další
  • Partnerství s uznávanou a oceňovanou společností

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.