ERP IMPLEMENTÁTOR

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Disponujete praxí v implementaci ERP systému ve výrobní společnosti. Láká Vás projektově navrhnout provázání ERP se stávajícími systémy ve společnosti? Je Vaše angličtina na komunikativní úrovni? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Návrh řešení implementace ERP pro výrobu
  • Nastavení jednotlivých klientských aplikací
  • Školení a podpora uživatelů
  • Spolupráce s dodavateli IS

Co požadujeme?

  • Zkušenost s implementací ERP systémů
  • Schopnost správy informačního systému
  • Analytické, organizační a komunikační dovednosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené + flexibilní pracovní doba
  • Zajímavé platové ohodnocení + roční bonusy
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Práce v okrese Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.