MANAŽER FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte dlouholeté zkušenosti s finančním řízením výrobní společnosti a za čísly vidíte i souvislosti? Ovládáte angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni a komunikace pro Vás není problémem? Pošlete Vaše CV ještě dnes!! Výrobní spolešnost hledá nového kolegu na pozici MANAŽER FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • řízení oddělení účtárny, controllingu a IT
  • nastavování finanční politiky a finančních toků společnosti
  • zodpovědnost za budget společnosti
  • komunikace s úřady a auditory
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • praxe ve výrobní společnosti - podmínkou
  • pokročilou úroveň anglického nebo německého jazyka nutností
  • loajálního člověka, který rozumí financím

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí výrobní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 13.mzda
  • místo výkonu práce: Jihlava