TECHNOLOG MONTÁŽE

Máte perfektní orientaci v konstrukční výkresové dokumentaci? Pracoval jste v minulosti jako konstruktér či strojírenský technolog? Rozumíte montážím a přípravkům? Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Nadnárodní společnost působící v oblastni dopravního průmyslu zaměřeného na trakční zařízení, hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG MONTÁŽE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora projektového týmu technologie
  • Snaha o zefektivnění výroby
  • Analýza stávající výroby a návrhy na zlepšení
  • Aplikace nových řešení do výroby
  • Zajišťování konstrukční výkresové dokumentace
  • Spolupráce při zajišťování přípravků, měřidel, strojů a nářadí
  • Spolupráce s nákupním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe na pozici technologa či konstruktéra - výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost SolidWorks - výhodou
  • Přehled v oblasti technologie montáže a strojírenství
  • Znalost LEAN procesů - výhodou
  • Proaktivní přístup, iniciativa, zručnost a týmový duch

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu
  • Možnost získání zajímavé pracovní zkušenosti v mezinárodním prostředí
  • Zodpovědnou a perspektivní práci v úspěšné společnosti
  • Možnost odborného profesního růstu a osobního rozvoje
  • Další odměny dle směrnic společnosti

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.