SPRÁVCE BUDOV A ZAŘÍZENÍ

mzdové ohodnocení

Znojmo

Jste technicky zaměřený člověk? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci v okolí Znojma? Máte zkušenost se správou budov a zařízením? Pokud ANO, budeme rádi, pokud nám co nejdříve zašlete své CV! Úspěšná mezinárodní společnost přijme do svého týmu schopného a komunikativního kolegu na pozici: SPRÁVCE BUDOV A ZAŘÍZENÍ.

Pracovní náplň

  • Správa budov a zařízení
  • Příprava údržby zařízení
  • Spolupráce s celým týdem údržby
  • Zajišťování plynulého chodu výroby při implementaci nových strojů
  • Komunikace napříč celou společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru (strojní, stavební, elektro)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici nebo jako elektroinženýr, test inženýr, aj.
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Samostatnost, komunikativnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Samostatnou a rozmanitou práci
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené

  • místo pracoviště: Znojemsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.