VEDOUCÍ VSTUPNÍ KONTROLY

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte praxi v oblasti kontroly? Vystudoval/a jste SŠ/ VŠ technického směru? Máte zkušenost s vedením menšího počtu zaměstnanců? Domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí úspěšné společnosti? Pak jste to Vy, koho hledá mezinárodní výrobní společnost na pozici: VEDOUCÍ VSTUPNÍ KONTROLY

Pracovní náplň

  • Řízení kvality na svěřeném úseku výroby
  • Vedení menšího týmu
  • Spolupráce při řešení reklamací a při zavádění nových projektů
  • Školení pracovníků na oblast kvality

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání
  • Zkušenost z oblasti kvality - dodavatelská kvalita váhodou
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka podmínkou
  • Znalost nástrojů kvality
  • Zkušenost s vedením malého počtu zaměstnanců velkou výhodou
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Roční bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Závodní stravování
  • Smartphone a notebook
  • Místo výkonu práce: Jihlavsko