KOORDINÁTOR V OBLASTI KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Baví vás vedení lidí? Chcete využít vzdělání technického směru? Disponujete komunikativní znalostí anglického nebo německého jazyka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis co nejdříve. Stabilní mezinárodní firma hledá pracovní pozici: MISTR VSTUPNÍ KONTROLY (30 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení kvality na svěřeném úseku výroby
  • Koordinace menšího počtu lidí
  • Řešení reklamací
  • Spolupráce na nových projektech
  • Školení pracovníků na pokyny kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s oblasti kvality
  • Angličtinu/němčinu na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s vedením menšího počtu zaměstnanců
  • Aktivní, komumunikativní a asertivní osobnost

Co nabízíme?

  • Možnost odborného růstu
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodocení (13. a 14. plat)
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihlavsko