PRACOVNÍK ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Rádi pracujete s čísly, máte oko pro detail a angličtina je Vaším denním chlebem? Potom hledáme právě Vás! Perspektivní výrobní společnost s pobočkou v Ostravě hledá do svého týmu posilu na pozici: PRACOVNÍK ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na interních firemních procesech
  • Zpracovávání faktur
  • Denní komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s dodavateli
  • Komunikace s odděleními a členy týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Schopnost domluvit se anglicky na denní bázi
  • Základní orientace v oblasti účetnictví
  • Analytické schopnosti, týmového ducha
  • Znalost systému SAP MM
  • Praxe v oboru výhodou

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Pět dní dovolené navíc
  • Počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Možnost zlepšení jazykových schopností
  • Práci v open space
  • Systém caffeterie

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.