VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Máte zkušenosti s řízením logistiky ve výrobní společnosti? Nedělá Vám problém vést menší kolektiv lidí? Komunikace se zahraničními zákazníky v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení menšího týmu logistiků a referentů logistiky
  • optimalizace logistický procesů
  • správa odvolávek
  • zodpovědnost za uzavřené smlouvy s dodavateli a zákazníky
  • dohled nad průběhem plnění zadaných objednávek
  • komunikace se zákazníky
  • zajišťování dopravy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • praxi na obdobné pozici podmínkou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost systému SAP výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • týmového ducha, komunikativnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravování na pracovišti
  • roční bonusy
  • možnost občasné práce z domova
  • příspěvky na vzdělávací a jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Jihočeský kraj (nedaleko Telče)