KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte analytické myšlení a organizační schopnosti? Jste zapálení do kreslení v AutoCADu? A mluvíte ještě navíc německy? Tak to hledáme právě Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrhy inovací a změn v sériové výrobě
  • Tvorba výrobní výkresové dokumentace
  • Vytváření podkladů pro kalkulace
  • Zavádění procesů zlepšování TQM

Co požadujeme?

  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost softwaru pro konstruování (např. AutoCAD)
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici (ideálně v automotive)

Co nabízíme?

  • Fér mzdu i bonusy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost cestovat do zahraničí
  • Týden dovolené navíc

  • Lokalita: Teplice