OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

25000 - 60000 Kč

Chcete pracovat v zavedené firmě s tradicí? Máte bohaté obchodní zkušenosti? Pak je pozice OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - AUTOMOTIVE na Vysočině právě pro Vás! Společnost působící v oblasti zakázkové výroby a strojírenství hledá nového kolegu na pozici: OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky - TIER 2
  • Realizace obchodních zakázek
  • Sjednávat obchodní podmínky a smlouvy
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Administrativa
  • Komunikace s výrobou a ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Víceleté zkušenosti v obchodě v technickém oboru
  • Schopnost vést obchodní jednání v anglickém jazyce
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Obchodního a týmového ducha, profesionální vystupování
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Pečlivost, samostatnost při realizaci svěřených úkolů

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil - i pro soukromé účely - k jednání
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fix + provize)
  • Možnost seberealizace v oblasti získávání zakázek a budování vztahů se zákazníky
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu: Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.