SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste flexibilní člověk, kterého oslovila pozice Inženýr kvality? Hledáte práci, kde se nebudete nudit a každý den pro Vás bude novou výzvou? Hovoříte anglickým jazykem a chcete jej nadále využívat v praxi? Pakliže ANO, tak nám zašlete co nejdříve svůj životopis! Úspěšná strojírenská společnost přijme do svého týmu zkušeného kandidáta na pozici SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení reklamačních procesů
  • Koordinace dodavatelů a změn u projektů
  • Spolupráce na neustálém zlepšování kvality dodavatelů
  • Aktivní účast na auditech u dodavatelů
  • Výběr vhodných dodavatelů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti kvality
  • Znalost nástrojů kvality a principů využívaných v automobilovém průmyslu podmínkou - výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Proaktivitu, flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění
  • Benefitní systém Cafeterie
  • 13. mzdu
  • Možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko