PROGRAMÁTOR V JAZYCE C++

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti v programování v jazycích C/C++ a chcete je uplatnit v silné a stabilní společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Ovládáte Python a testujete pomocí něj své výsledky práce? Angličtina Vám také nedělá problém? Pojďte rozšířit tým vývojářů C/C++!

Pracovní náplň

  • Vývoj embedded zařízení v programovacích jazycích C/C++
  • Implementace, údržba produktu
  • Opravy již vytvořeného kódu
  • Automatizované testování v jazyce Python
  • Zjišťování výsledků testů a jejich reportování

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost programovacích jazyků C, C++ a Python
  • Anglický jazyk komunikativně, německý výhodou
  • Zodpovědnost, ochotu učit se interním produktům

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti s možností dlouhodobé spolupráce
  • Práci na dynamicky se rozvíjejících a nadnárodních projektech
  • Lákavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, Sickdays
  • Možnost home office
  • Parkovací místo u pracoviště

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.