FRONT OFFICE s FJ a AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní osobnost s tahem na branku? Chcete se věnovat obchodu, přestože v něm zatím nemáte žádné zkušenosti? Máte chuť učit se nové věci? Umíte perfektně francouzsky a anglicky? Máte pracovní nebo studijní zkušenosti ze zahraničí? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná brněnská společnost hledá novou posilu na pracovní pozici: FRONT OFFICE s FJ a AJ (30000 + odměny)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o stávající klienty/akvizice
  • příprava prodejního plánu
  • komunikace se zahraničními partnery
  • účast na zahraničních výstavách
  • práce s interním systémem
  • monitoring konkurence a trhu

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo technického směru
  • výbornou znalost francouzštiny a angličtiny – nutností
  • obdobná praxe v administrativě nebo obchodě vítána
  • práce s MS Office, ERP systém
  • člověka s obchodním duchem orientovaného na zákazníka
  • řidičský průkaz, sk. B

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • pružná pracovní doba
  • sleva na produkty společnosti
  • firemní akce
  • propracovaný systém školení
  • místo výkonu práce: Brno-Slatina