OBCHODNÍK PRO EXPORT – FJ a AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní a pečlivý typ člověka? Máte obchodního ducha a chcete se realizovat v obchodě? Máte zkušenosti s exportem? Hovoříte plynně francouzsky a dobře anglicky? Máte chuť tvořit nové věci a zefektivňovat přístup k zákazníkům? Pak hledáme právě Vás! Výrobní a obchodní společnost v Brně hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici OBCHODNÍK PRO EXPORT – FJ a AJ (30000 + provize)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními partnery
  • péče stávající klienty a vyhledávání nových
  • podílení se na obchodní strategii v daném regionu
  • tvorba cenových nabídek a uzavírání objednávek
  • účast na zahraničních výstavách

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo technického zaměření
  • pokročilou znalost francouzštiny a angličtiny – podmínkou
  • praxe na obdobné pozici – výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • pečlivého a flexibilního člověka

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí společnosti, která se umístila mezi 100 firmami ankety Brno TOP 100, které "Hýbou Brnem"
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pružná pracovní doba
  • sleva na produkty společnosti
  • firemní akce
  • školení
  • místo výkonu práce: Brno- Slatina