KLIENTSKÁ PODPORA S AJ

Neaktivní nabídka

od 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Domluvíte se bez problému anglicky? Máte zkušenosti s klientskou podporou v prostředí výrobní společnosti? Hledáte příjemné prostředí a super kolektiv? Chtěli byste se realizovat a být součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Máme pro Vás opravdu zajímavou pracovní příležitost – tak na nic nečekejte a využijte ji! Mezinárodní společnost, která má co nabídnout, hledá do týmu parťáka na pozici: KLIENTSKÁ PODPORA S AJ (OD 28 000 Kč)

Pracovní náplň

  • přímá komunikace se zákazníky v zahraničí (v AJ)
  • zadávání objednávek do systému
  • podpora zákazníků a řešení reklamací
  • evidence a sledování stavu objednávek
  • zpracování odpovídající administrativa, tvorba statistik

Co požadujeme?

  • praxi na pozici zákaznické podpory ve výrobní společnosti alespoň 2 roky
  • plynulou komunikativní znalost angličtiny (slovem a písmem)
  • uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office, SAP)
  • samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost němčiny VÝHODOU

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti
  • náborový příspěvek + kvartální odměny
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci
  • závodní stravování, pružnou pracovní dobu
  • místo pracoviště: Ústecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.