NÁKUPČÍ PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Zajímáte se o oblast nákupu a máte zkušenosti z výrobních či strojírenských firem? Chcete se v této oblasti dále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou, mezinárodní společnost? Potom určitě reagujte na tento inzerát a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná, zahraniční společnost hledá kandidáta/ku do svého týmu, na pozici: NÁKUPČÍ PRO MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění nákupu kovových a plastových materiálů
  • Kontrola dodržování termínů a případné řešení nesrovnalostí
  • Vkládání objednávek do systému/kontrola stavu
  • Komunikace s výrobním oddělením a dalšími odděleními
  • Řešení nákladů a jejich minimalizace
  • Komunikace a rozvíjení vztahů s dodavateli, výběr nových vhodnějších

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, elektro obor velkou výhodou!
  • Schopnost denní komunikace v anglickém jazyce
  • Zkušenosti na obdobné pozici, ve výrobě či logistice
  • Znalost práce v SAPu
  • Technický background a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech ve stále se rozvijící společnosti
  • 25 dní dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.