MZDOVÁ ÚČETNÍ / ROKYCANSKO

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

Máte zkušenosti na pozici mzdové účetní? Víte, co je potřeba při zahájení i ukončení pracovního poměru? Práce s čísly vás naplňuje? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis! Zahraniční společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svých řad schopného kolegu nebo kolegyni na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ / ROKYCANSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kompletní zpracování mezd, včetně podkladů
  • správa dat v docházkovém systému
  • zpracování podkladů k zahájení i ukončení pracovního poměru
  • zajišťování zdravotních prohlídek zaměstnanců
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • komunikace s úřady (ÚP, ZP, OSSZ)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost práce s MS Office
  • zkušenosti se zpracováním mezd pro směnný provoz
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • prémie za výkonnost
  • bonus za 100% docházku
  • příspěvky na stravování a dojíždění
  • prémie při pracovním výročí
  • dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • možnost smlouvy na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Rokycansko