KONSTRUKTÉR – PRO/ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Ovládáte alespoň základy anglického nebo německého jazyka a chcete mít možnost své jazykové znalosti nadále rozšiřovat? Jste kreativní osobnost, schopná týmové práce a program Pro/Engineer je Vaší každodenní součástí? Zašlete nám Váš životopis! Česká společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR – PRO/ENGINEER

Pracovní náplň

  • Konstrukční návrhy a vývoj jednoúčelových strojů
  • Úpravy návrhů dle požadavků zákazníka
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Spolupráce na nových projektech

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů
  • Základní znalosti anglického nebo německého jazyka
  • Kreativitu a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.