BI ANALYTIK

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Business Intelligence a datové analýzy je vaše silná stránka? Jste samostatný a chcete pracovat pro český a německý trh? Angličtina pro vás není cizí jazyk? Zašlete nám své CV a my se vám ozveme. BI ANALYTIK

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků a práce s daty
  • Analýza, návrh a realizace BI řešení
  • Tvorba SQL dotazů, datových modelů a reportů pro koncové uživatele
  • Spolupráce s mateřskou společností na rozvoji a údržbě BI řešení
  • Práce v ERP Infor

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru IT
  • Aktivní znalost angličtiny – pro komunikaci s němckými kolegy
  • Praxe 3 roky v oblasti BI/DWH
  • Znalost jazyka SQL a databázových technologií
  • Znalost Infor BI/SAP BI-výhodou
  • Znalost EDI (Automotive Exchange)-výhodou
  • Analytické a logické smýšlení,, schopnost pochopit požadavky managementu a schopnost srozumitelně interpretovat výsledky svojí práce

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené a po zapracování více
  • Vánoční prémie
  • Telefon a notebook
  • Pružnou pracovní dobu
  • Homeoffice
  • Obědy ve firmě

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.