OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technicky zaměřené vzdělaní a zkušenosti z pozice Referent nákupu? Hledáte obdobnou pozici s možností aktivně využívat anglický jazyk? Umíte rychle reagovat na vzniklé situace a jste organizačně schopní? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Významná výrobní společnost hledá posilu na pozici: OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ (25-30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • evidence a zpracování objednávek v systému SAP
  • komunikace se zákazníky a dodavateli (telefonicky a emailem)
  • výběr nových dodavatelů, správa databáze dodavatelů
  • nákup náhradních dílů pro stroje a elektromateriálu
  • zajišťování oprav, spolupráce s kolegy z provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický směr
  • zkušenosti s nákupem v technickém oboru alespoň 2 roky
  • aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • uživatelskou znalost práce na PC, znalost práce se SAP
  • analytické myšlení, flexibilitu, odolnost vůči stresu a proaktivitu

Co nabízíme?

  • prostor pro odborný růst, podporu ve vzdělávání
  • příspěvek na wellness
  • bezúročné půjčky
  • různorodou práci v úspěšné výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Brno)