PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní, technicky zdatný a máte vzdělání s praxí v oblasti elektrotechniky? Pak hledáme právě Vás! Stabilní rodinná česká výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ INŽENÝR (od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Technická podpora zákazníků po prodeji a instalaci výrobků
  • Koordinace zákaznických projektů a jejich specifikace
  • Spolupráce s odděleními vývoje a výroby
  • Zajištění technického řešení jednotlivých projektů a jeho realizace
  • Evidence projektových dat a poskytování reportingu
  • Tvorba zákaznické dokumentace výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Praxi s organizací práce a koordinací zákaznických projektů
  • Anglický jazyk na základní úrovni (telefon, email)
  • Schopnost čtení technické a výkresové dokumentace
  • Zkušenosti v jednání se zákazníky
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy a školení
  • Zkrácená pracovní doba na 7,5hodiny
  • Místo výkonu práce: Brno-město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.