SPECIALISTA CHEMIE

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte vysokoškolské vzdělání a dobře se orientujete v platné chemické legislativě? Máte zkušenosti se správou bezpečnostních listů a působením ve výrobě? Jste komunikativní, zodpovědní a samostatní? Porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? Láká Vás pracovat pro úspěšnou společnost a stát se součástí týmu odborníků? Láká Vás tato pracovní příležitost? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám! Významná mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje řady svých pracovníků a aktuálně hledá posilu na pozici: SPECIALISTA CHEMIE (30-50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • zajištění dokumentace v rámci Integrovaného systému kvality
  • dohled na dodržování platné legislativy ve výrobě
  • školení zaměstnanců, spolupráce s kolegy
  • správa bezpečnostních listů, provádění interních auditů
  • účast na externích, dodavatelských a zákaznických auditech

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - chemické obory
  • zkušenosti s řízením kvality a správou dokumentace ve výrobě
  • dobrou znalost chemické legislativy a norem (REACH, BRC, ISO 90001)
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • výborné komunikační dovednosti, samostatnost, technické zaměření

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + bonusy + náborový příspěvek
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • závodní stravování, příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj (okres Litoměřice)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.