PODPORA PRODEJE STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Pro plzeňskou výrobní společnost působící ve strojírenství obsazujeme pracovní pozici PODPORA PRODEJE STROJŮ. Baví Vás obchod? Jste komunikativní? Denní komunikace v německém, ruském nebo anglickém jazyce je pro Vás samozřejmostí? Pokud jste odpověděli 3x ANO, pak hledáme právě Vás! PODPORA PRODEJE STROJŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se stávajícími zahraničními zástupci a zákazníky
  • akvizice nových trhů a nových partnerů
  • zahraniční služební cesty
  • komunikace s technickým oddělením
  • vyhledávání nových obchodních případů
  • příprava nabídek pro zákazníky, včetně technických dat a finančních podmínek
  • vyjednávání se zákazníky, uzavírání smluv
  • příprava a účast na veletrzích

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • znalost alespoň jednoho z uvedených jazyků pro denní komunikaci (německý, anglický, ruský)
  • komunikativní, zodpovědnou, samostatnou a pečlivou osobnost
  • zkušenosti s MS Excel, MS Word a MS PowerPoint
  • zkušenosti s obchodní činností výhodou
  • řidičský průkaz – sk. B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a dny zdravotního volna
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • prémie a bonusy
  • závodní stravování
  • Flexi Pass
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • vhodné i pro absolventy

  • místo výkonu práce: Plzeň - město