IT MANAŽER (okolo 100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

90000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Úspěšná společnost s celosvětovým rozsahem hledá šéfa pro 10 členný tým. Zajímá Vás role IT manažera, který je zároveň důležitým článkem kam se IT bude ubírat? Oblast HW/SW Vám není cizí? Anglicky se domluvíte? Na co ještě čekáte? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu (8 -10 členů) – plánování úkolů, kontrola činností, školení.
  • Zodpovědnost za běžící projekty, perfektní znalost portfolia společnosti.
  • Komunikace s dodavateli.
  • Zodpovědnost za chod IT oddělení a doručení služeb v očekávané kvalitě.
  • Pravidelný reporting.

Co požadujeme?

  • Všeobecná znalost a přehled v oblasti SW/HW.
  • Zkušenosti s vedením IT týmu.
  • Řízení projektu, stanovování priorit.
  • Komunikativní znalost angličtiny.
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti.

Co nabízíme?

  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Bonus za splněné plány.
  • Jazykové kurzy, příspěvky na stravování.
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv.
  • Mobil & Notebook.
  • Zajímavá školení u zahraničních partnerů.
  • Místo výkonu: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.