PROJEKTANT ELEKTRO - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte kreativní práci v zajímavém oboru? Jste odborníkem na slaboproud? Máte chuť pracovat a být úspěšný v tom, co děláte? Pak jste pro nás ideální kandidát! Stabilní společnost v Brně hledá pracovníka na pozici: PROJEKTANT ELEKTRO - ABSOLVENT (22 - 28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba projektové dokumentace
  • Návrh systémů na úrovni slaboproudu a komunikace
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Práce na zajímavých projektech
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro - slaboproud
  • Znalost CAD systémů
  • Praxi s tvorbou elektro projektů - výhodou
  • Dobrou znalost MS Office
  • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v moderním prostředí
  • Podrobné zaškolení na pozici
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.