NABÍDKA PRO ABSOLVENTY – ENGINEERING (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Vystudovali jste technickou školu a hledáte svou první práci? Domluvíte se anglicky? Láká Vás mezinárodní prostředí úspěšné výrobní firmy? Pak hledáme přímo Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní firma právě hledá vhodné kandidáty na pozici: NABÍDKA PRO ABSOLVENTY – ENGINEERING (25-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na technologických procesech ve výrobě
  • Kooperace při zavádění nových produktů
  • Podílení se na plánování v programu SAP
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Vedení příslušné dokumentace a podkladů
  • Týmová spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (technický směr)
  • Technickou profesní orientaci a zájem o obor
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Čtení technické dokumentace
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Znalost SAP a CAD výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní volno
  • Odborný rozvoj a další vzdělávání (včetně AJ)

  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou (jižní část)