TECHNICKÝ PRACOVNÍK S AJ (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte vzdělání technického směru a hovoříte anglicky? Jste absolvent či máte alespoň minimální praxi? Chtěli byste nastartovat svou profesní kariéru v úspěšné mezinárodní firmě? Pokud ano, je tato pozice stvořená přímo pro Vás! Zahraniční rozvíjející se společnost hledá do svých řád nováčka na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK S AJ (od 30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Pomoc při konstrukci a cenění výrobků
  • Spolupráce při zavádění nových technologií
  • Podílení se na plánování a práce se SAP
  • Práce s technickými výkresy a dokumentací
  • Vedení příslušné administrativy
  • Kooperace s kolegy napříč týmem

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi nebo základní orientaci v oboru
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost práce MS Office na uživatelské úrovni
  • Pracovitost, spolehlivost, aktivní přístup, chuť učit se

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Profesní rozvoj a růst
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: východní část kraje Vysočina