TEAM LEADER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (35 – 60 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi dynamická osobnost, která má odpovědnost k termínům, ráda koordinuje procesy a odpovídá za jejich správné plnění? Máš zkušenosti s vedením týmu? Obor IT ti není cizí? Hledáme zkušenějšího kolegu, pro vedení naší IT divize!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení týmů recruiterů v IT divizi
  • Realizace zakázek, práce s uchazeči, komunikace s klienty
  • Aktivní budování vztahů s firemními zákazníky
  • Účast a profesionální reprezentování společnosti na veřejných akcích
  • Podílení se na mapování nových trendů v oblasti HR a IT recruitingu
  • Odpovědnost za výsledky svěřeného týmu, reporting vedení

Co požadujeme?

  • Praxe s vedením týmu nebo zkušenost s recruitmentem
  • IT background
  • Schopnost organizace a řízení firemních procesů
  • Schopnost naslouchat potřebám zákazníků i obchodníků
  • Schopnost samostatného myšlení a rozhodování
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Příležitost podílet se se svým týmem na rozvoji a růstu významných technologických firem
  • Zázemí největší české personální agentury s působností po celé ČR
  • Stravenky a příspěvek na nealko občerstvení na pracovišti
  • Práce v prima partě lidí - jsme opravdu fajn :-)
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení k rozvoji klíčových dovedností
  • Notebook a telefon k soukromému využití

  • Místo práce: Praha, Karlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.