OBCHODNÍ REFERENT

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Zajímá Vás obchod a umíte lidi přesvědčit? Hovoříte plynně anglicky? Máte pro zákaznícký přístup a příjemné vystupování? Pak hledáme právě Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Obchodní zástupce? Skvělá volba! K čemu by byl fantastický produkt, když by jej nikdo nekupoval?

Pracovní náplň

  • Zajištění spokojenosti zákazníků
  • Vyjednávání s potenciálními zákazníky
  • Dojednávání nákupu zboží
  • Sepisování smluv

Co požadujeme?

  • Zkušenost s obchodem ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost ERP systému
  • Reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Příspěvky na dopravu a životní pojištění
  • Roční bonus
  • 25 dní dovolené

    Pracoviště: Klášterec nad Ohří

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.