MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Získali jste zkušenosti s produktovým marketingem? Umíte anglicky? Pak právě Vám se otevírá pracovní příležitost jako MARKETINGOVÝ SPECIALISTA!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava a účast na veletrzích a různých eventů
  • aktivní práce na sociálních sítí
  • tvoření propagačních materiálů
  • komunikace s českými i zahraničními partnery o prezentaci společnosti
  • příprava odborných článků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (marketing je plus)
  • anglický jazyk na pokročilejší úrovni – budete prezentovat společnost na veletrzích a komunikovat se zahraničními partnery
  • zkušenosti na obdobné pozici (produktový marketing) jsou podmínkou
  • znalost marketingových nástrojů (B2B, SEO, copywriting atd.)
  • organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • možnost rozšíření zkušeností v marketingu ve strojírenské společnosti přímo v Plzni
  • zajímavé finanční ohodnocení, bonusy a prémie
  • 25 dní dovolené a sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění, poukázky - Flexi Pass
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.