VEDOUCÍ LOGISTIKY S AJ - HODONÍNSKO

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti na Hodonínsku? Máte zkušenosti s vedením týmu a vyznáte se v logistických procesech? Bez obtíží se domluvíte anglickým jazykem? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Nadnárodní výrobní firma, příjme do svého týmu posilu na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY S AJ - HODONÍNSKO (50 - 70 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za organizaci přepravy
  • Řízení a kontrola podřízených pracovníků
  • Zodpovědnost za skladové hospodářství, organizace materiálového toku
  • Optimalizace výroby, zlepšování výrobních procesů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Účast při inventurách skladů
  • Pravidelné reporty vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 5 let praxi v logistice
  • Velmi dobrou znalost logistických procesů, plánování
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy, prémie
  • příspěvek na stravování
  • odborné kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění

  • Lokalita: Hodonínsko