KONZULTANT S MOŽNOSTÍ PROFESNÍHO RŮSTU

23000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Hledáte dlouhodobou práci v solidní společnosti? Pozici, která v sobě propojuje práci v kanceláři, kontakt a komunikaci se zákazníky? Nevadí vám práce orientovaná na výsledky, naopak uvítáte prémie za jejich dosažení? Taková je práce konzultanta v personální agentuře.. KONZULTANT S MOŽNOSTÍ PROFESNÍHO RŮSTU (23-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Hledání kandidátů na pracovní místa klíčovým zákazníkům
  • Aktivní volání zajímavým kandidátům na daná pracovní místa
  • Administrativní úkony (inzerce, práce s databázemi)
  • Organizace a vedení pohovorů s kandidáty
  • Plnění stanovených cílů a norem (obrat za umístěné kandidáty)
  • Občasná návštěva zákazníků v jejich prostorách
  • Kooperace v rámci pracovního týmu, report nadřízenému

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti v oblasti obchodu či péče o zákazníky
  • Mírně/středně pokročilou znalost AJ
  • Proaktivní přístup, schopnost pracovat po zaučení samostatně
  • Pozitivní přístup k práci, schopnost hledat řešení a cesty
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Práce v centru Brna v moderních kancelářích
  • Spektrum firemních benefitů
  • Dny dovolené navíc
  • Prémie za realizované výsledky
  • Reálný kariérní růst
  • Důkladné zaškolení v oblasti náboru pro klienty
  • Po zaškolení pružná pracovní doba, možnost home-office

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Ing. Jovanka Morkus
Team Leader

+420739425983
electro@acjobs.cz
Skype

Divize Electro & Energo