KONZULTANT PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY

23000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Hledáte dlouhodobou práci v solidní společnosti? Pozici, která v sobě propojuje práci v kanceláři, kontakt a komunikaci se zákazníky? Nevadí vám práce orientovaná na výsledky, naopak uvítáte prémie za jejich dosažení? Taková je práce konzultanta v personální agentuře.. KONZULTANT PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY (23-35000 Kč)

Pracovní náplň

  • hledání kandidátů na pracovní místa klíčovým zákazníkům
  • aktivní volání zajímavým kandidátům na daná pracovní místa
  • administrativní úkony (inzerce, práce s databázemi)
  • organizace a vedení pohovorů s kandidáty
  • plnění stanovených cílů a norem (obrat za umístěné kandidáty)
  • občasná návštěva zákazníků v jejich prostorách
  • kooperace v rámci pracovního týmu, report nadřízenému

Co požadujeme?

  • zkušenosti v oblasti obchodu či péče o zákazníky
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • minimálně mírně/středně pokročilou znalost AJ
  • proaktivní přístup, schopnost pracovat po zaučení samostatně
  • pozitivní přístup k práci, schopnost hledat řešení a cesty
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • práce v centru Brna v moderních kancelářích
  • spektrum firemních benefitů
  • dny dovolené navíc
  • prémie za realizované výsledky
  • reálný kariérní růst
  • důkladné zaškolení v oblasti náboru pro klienty
  • po zaškolení pružná pracovní doba, možnost home-office

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hejdukova@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Ing. Markéta Hejduková
Manager of Engineering Division

+420773799240
hejdukova@acjobs.cz
Skype

Divize Engineering