TECHNIK S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste člověk se vzděláním technického směru a domluvíte se německy? Chcete se stát nedílnou součástí stabilní zahraniční společnosti? Lákají Vás nové projekty? Pokud ano, tak nám zašlete co nejdříve svůj životopis! Zahraniční strojírenská společnost přijme do svého týmu kandidáta/ku na pozici TECHNIK S NĚMČINOU (30 – 40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a kolegy v německém jazyce
  • Spolupráce při nových projektech
  • Sledování stavu části projektu a následné předávání informaci projektovým manažerům a vývojovému týmu v mateřské společnosti
  • Pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • Dokončení SŠ vzdělání, ideálně technického směru (elektro, strojírenské nebo průmyslovou SŠ)
  • Komunikativní úroveň německého jazyka podmínkou
  • Samostatnou a aktivní osobnost
  • Co nebudete znát, to Vás rádi naučíme

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • Pečlivé zaškolení
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Bonusy, prémie
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Lokalita: Havlíčkův Brod