FINANČNÍ SPECIALISTA

Máte praxi v oblasti účetnictví či controllingu? Nedělá Vám problém se domluvit v anglickém jazyce? Pak nám neváhejte poslat životopis.

Pracovní náplň

  • tvorba měsíčních finančních výkazů
  • kalkulace nákladů
  • zpracování finančních analýz, cash-flow
  • kontrola rozpočtů a prognóz
  • každodenní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi z výrobní společnosti v oblasti účetnictví nebo controllingu min. 2 roky
  • podmínkou min. středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office, zejména Excel a to na pokročilé úrovni
  • SAP výhodou

Co nabízíme?

  • smlouva na dobu neurčitou
  • odborná školení
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • firemní akce
  • lokalita práce okr. Louny