CHEMIK VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

od 23000 Kč

Máš chemické vzdělání a v tomto oboru by ses rád/a uplatnil/a i v pracovním životě? Baví tě odebírat vzorky, manipulovat se surovinami a kontrolovat kvalitu výrobků? Chceš mít týden dovolené navíc, práci na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělávání a další benefity? Nevadí Ti práce na směny? Tak mi pošli svůj životopis a nastartuj svoij kariéru ve společnosti, která Ti umožní profesní růst! Chop se této jedinečné pracovní příležitosti a začni pracovat jako CHEMIK VE VÝROBĚ (od 23.000 Kč).

Pracovní náplň

  • Odběr vzorků, filtrace, sušení
  • Manipulace se surovinami, výrobky a odpady
  • Zásahy ve výrobním procesu
  • Kontrola kvality výrobků
  • Podílení se na plynulém chodu výroby

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ se zaměřením na chemii
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (po-pá)
  • Zodpovědnou a samostatnou osobnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Práci na dobu neurčitou
  • Možnost ubytování
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Praha