VEDOUCÍ ZÁVODU – MONTÁŽ S AJ

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Máte zkušenosti s vedením montážního závodu v automotive průmyslu? Jste organizačně schopní, samostatní, flexibilní a máte přirozenou autoritu? Umíte anglicky a není pro Vás problém jazyk využívat? 3x „ANO“? Jediné, co musíte udělat je, že odepíšete na tuto skvělou nabídku! Silná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého závodu v Královéhradeckém kraji posilu na pozici: VEDOUCÍ ZÁVODU – MONTÁŽ S AJ

Pracovní náplň

  • Vedení montážního závodu
  • Zodpovědnost za výrobu a kvalitu výroby
  • Školení a nábor nových zaměstnanců
  • Nastavení a kontrola klíčových ukazatelů

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi na podobné pozici min. 3 roky
  • Dobrou znalost angličtiny
  • Samostatnost, schopnost se rozhodnout

Co nabízíme?

  • Služební auto
  • Roční prémie a bonusy
  • Stravenky
  • Školení a kurzy

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou