MANAŽER VÝROBY S AJ

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Rychnov nad Kněžnou

Máte zkušenosti s vedením výrobní pobočky? Není Vám automobilová výroba cizí? Máte zkušenosti s plasty? Domluvíte se anglicky? Napište! Mezinárodní výrobní společnost v Královéhradeckém kraji hledá posilu na pozici: MANAŽER VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výrobní závod
  • Řízení procesů z pohledu výroby, kvality a logistiky
  • Zlepšování systému
  • Kontrola KPI
  • Školení a výběr zaměstnanců

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi na vedoucí pozici v automotive
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Orientaci ve výrobním prostředí
  • Organizační schopnosti, týmovost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě
  • Služební auto
  • Roční bonusy a prémie
  • Stravenky
  • Kurzy a školení

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou