CONTROLLER OF FINANCE

Do výrobní společnosti hledáme novou sílu, která si libuje v číslech, domluví se bez větších problémů v anglickém jazyce a zná perfektně Excel. Praxe v účetnictví je samozřejmostí.

Pracovní náplň

  • finanční analýzy a plánování
  • kontrola rozpočtů
  • kalkulace nákladů
  • tvorba měsíčních výkazů
  • komunikace v anglickém jazyce na denní bázi

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi účetnictví nebo v controllingu z výrobní společnosti podmínkou alespoň 2 roky
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou!
  • znalost Excelu - pokročilá úroveň
  • znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • smlouva na dobu neurčitou
  • různá školení
  • stravenky
  • firemní akce
  • pracoviště okr. Louny

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.