SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z oblasti Key account v oblasti potravinářství? Disponujete schopností vyjednávání a jste komunikativní? Chcete v zaměstnání využívat anglický jazyk? Pokud ano, napište nám! SPECIALISTA PÉČE O ZÁKAZNÍKY (od 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za stávající zákazníky
  • Nastavování cenové strategie
  • Podílení se na mezinárodním obchodu
  • Zodpovědnost za logistiku
  • Úzká spolupráce s marketingovým oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti Key Account minimálně 1 rok
  • Zkušenost v obchodu (MT, FMCG – výhodou)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Analytické a komunikační schopnosti na vysoké úrovni

Co nabízíme?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Praha