MISTR SVAŘOVNY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte zkušenosti ve strojírenské či automotive oblasti na pozici mistra? Chcete se dále rozvíjet a poznat něco nového? Společnost s prestižní světovou značkou obsazuje pozici: MISTR SVAŘOVNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • organizace jednotlivých směn
  • tvorba harmonogramu prací
  • řešení výrobních problémů a záležitostí
  • zpracovávání měsíčních výkazů

Co požadujeme?

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání technický směr
  • praxi na pozici mistra minimálně 2 roky
  • znalost procesů svařování, obrábění
  • zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí prestižní společnosti
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • řadu benefitů - stravování, penzijní připojištění, dovlená navíc,..
  • další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy

  • místo práce: Novojičínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.