LOGISTIK - MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Máte zkušenost v oblasti logistiky a denní komunikace v německém nebo anglickém jazyce pro Vás samozřejmostí? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Zahraniční výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svých řad schopného kolegu nebo kolegyni na pozici: LOGISTIK – MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění materiálových toků
  • zlepšování logistických procesů
  • objednávky materiálu, kontrola stavu a termínů objednávek
  • komunikace s dodavateli, jejich řízení a hodnocení
  • správa skladových zásob a jejich kontrola
  • řešení případných reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • středně pokročilou úroveň německého, popř. anglického jazyka
  • znalost logistických procesů výhodou
  • znalost práce na PC, SAP výhodou
  • praxi na obdobné pozici v oblasti logistiky nebo v automobilovém průmyslu
  • komunikativní a zodpovědnou osobnost s organizačními dovednostmi

Co nabízíme?

  • silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvky na dopravu dle dohody
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat
  • závodní stravování
  • sick days

  • místo výkonu práce: Tachov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.