.NET VÝVOJÁŘ (30 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Představuje programovaní v jazyce C# směr, kterým se chcete na své profesní dráze ubírat? Rádi byste se podíleli na zajímavých projektech a stali se součástí týmu, jenž vyvíjí aplikace exportované do celého světa? Dejte své kariéře zelenou a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní návrh a vývoj programu na platformě .NET
  • Analýza problému a hledání adekvátního řešení
  • Týmová spolupráce při vývoji SW
  • Testování a tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Znalost programování v jazyce C#
  • Zkušenost s frameworkem .NET velkou výhodou
  • SŠ/VŠ technického směru nebo relevantní praxi
  • Znalost UML, SQL velkou výhodou
  • Schopnost práce v týmu, profesionální a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Účast na zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office
  • 5 týdnu dovolené a příspěvek na stravování
  • Příjemný pracovní kolektiv a další benefity

  • Místo výkonu zaměstnání: Pardubice, Vysoké Mýto

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.